Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktyvus vidzgiriečių dalyvavimas kūrybiniame konkurse

Šią savaitę Alytaus Vidzgirio progimnazijos 1-4 klasių (visi 4a klasės mokiniai piešė atvirukus, o specialiuosius prizus laimėjo 4a klasės mokinys Paulius Aleksynas ir 2a klasės mokinė Goda Aleksandravičiūtė),  6b, 7a, 8a ir 8b klasių mokiniai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą UAB ,,Dzūkijos vandenų“ organizuotame konkurse ,,Vandeniniai sveikinimai“.

 Dalyvaudami konkurse, moksleiviai domėjosi viena svarbiausių gamtos dovanų – geriamuoju vandeniu, jo reikšme žmogui ir siekiamybe jį vertinti bei tausoti, ugdėsi kūrybiškumą ir meninę saviraišką. Mokinius dalyvauti konkurse paragino ir juos konsultavo 4a klasės mokytoja Marijona Markevičienė bei kitos pradinių klasių mokytojos, lietuvių kalbos mokytoja Milda Vilkelytė, anglų kalbos ir biologijos mokytoja Judita Kašėtienė ir technologijų mokytoja Aldona Kadziauskienė.

Vidzgiriečiai sukūrė originalius atvirukus šv. Velykų ar kitos šventės proga, kuriuose užrašė šventinius linkėjimus. Tikimės, jog mokinių sukurti atvirukai neliks liūdėti stalčiuje, bet jie iškeliaus, kad kažką pasveikintų, nustebintų, pradžiugintų.

Konkurso organizatoriai dėkoja mokiniams už pastangas, kūrybiškumą ir aktyvumą dalyvaujant Alytaus miesto moksleivių atvirukų konkurse. O mes, mokytojos, džiaugiamės progimnazijos mokinių kūrybiškumu ir menine saviraiška.

                                                                                       Milda Vilkelytė,

                                                                                       lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Comments are closed.
Skip to content