Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Aš jau moku

Mūsų mokyklos pirmokai, jų mokytojos ir kviestiniai svečiai vasario 25 dieną jungėsi į virtualų rytmetį ,,Aš jau moku“. Mokiniai puikiai įveikė pirmą pusmetį, išmoko visas raides, susipažino su skaičiais, pradėjo skaityti ir rašyti, skaičiuoti, pažino kai kuriasgamtos paslaptis, piešė ir darė darbelius, šoko, sportavo ir dainavo. Atėjo laikas apibendrinti ir pasidžiaugti rezultatais.

                      Rytmetį gražiu pasisveikinimu pradėjo pirmokų mokytoja Diana Marculevičė, su švente vaikus sveikino pavaduotoja ugdymui Neringa Babijonienė. ,,Knygų karalystėje“ dirbanti bibliotekos vedėja Milda Geležauskienė po karantino pakvietė pirmokusapsilankyti bibliotekoje ir tapti skaitytojais, parodė mažiesiems, kokios gražios ir įdomios knygutės jau laukia smalsių vaikučių.   Hibridinėje klasėje mokiniai pamatė, kokios technologijos  talkins jiems keliaujant po žinių šalį. Gražius sveikinimo žodžius atsiuntė mokyklos ketvirtokai. Mokiniai pasidžiaugė savo atlikto projekto ,,Matematika aplink mus“ ir ,,Mano mylimiausia raidė“ pristatymais, atliko įdomias pasaulio pažinimo užduotis.

                      Pirmokai virtualų užsiėmimą baigė šūkiu: ,,Aš jau moku, bet noriu mokėti dar daugiau“  ir pašoko labai linksmą ,,Ančiukų šokį“.

                                                                                     Diana Marculevičė,

                                                               vyresnioji pradinių klasių mokytoja

                                                                                     Danguolė Aleksandravičienė,

                                                         pradinių klasių mokytoja metodininkė

Comments are closed.
Skip to content