Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Informacija

Apie mus

Mūsų vizija – Gamtosauginėmis vertybėmis ugdymą grindžianti, asmens ugdymosi sėkmes ir pažangos bei mokymosi visą gyvenimą nuostatos siekianti, veiksmingai įgyvendinanti ugdymo turinį moderniose edukacinėse aplinkose mokykla.

Mūsų Tikslas – Būti atvira pokyčiams progimnazija, teikiančia priešmokyklinį, pradinį, pagrindinio ugdymo I pakopos ugdymą, neformalųjį švietimą, ir ugdyti dorą, sveiką, kūrybingą, lankstų, gebantį pasirinkti ir norintį mokytis vaiką.

Alytaus Vidzgirio mokykla – bendrojo lavinimo mokykla Alytuje, vykdanti pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas.

Modernus mokyklos stadionas.

294

Mokinių skaičius

>13

Būrelių

>40

Metų veikianti mokykla

> 50

Eskursijų ar kelionių

Mūsų istorija

Alytaus Vidzgirio mokykla jau veikia daugiau nei 40 metų.  Mokyklos istorija prasideda 1977 m. sausio mėnesį, kai padėti pamatai Alytaus 8-osios vidurinės mokyklos pastatui.

Aplinką tvarkė, sodino medelius būsimieji mokyklos mokytojai ir mokiniai.

1977 m. rugsėjo 1 d. mokyklos slenkstį peržengė pirmieji mokyklos mokytojai ir mokiniai.

Mokyklai 15 metų (1977–1992) vadovavo istorijos mokytojas Petras Kaminskas  ir pavaduotojos Z. Burokienė, E. Urbanavičienė, V. Valivonienė.

1980 m. išleista I-oji abiturientų laida, atestatai įteikti 33 abiturientams.

Žymiausi mokiniai

"Prisimenu ne tik smagiai praleistą laiką su klasės draugais, tačiau ir puikius mokytojus, kurie labai stengėsi dėl mūsų, mokėjo sudominti ir visada skatino tobulėti! Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mokiausi šioje mokykloje!”
Vaida Žūsinaitė​ prisimena
OLIMPIETĖ, BĖGIKĖ
Skip to content