Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Išvyka į Metelius

Spalio 15 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1a klasės mokiniai pagal Alytaus miesto savivaldybės programą „Išgirsk, pamatyk, patirk“ vyko į Metelių regioninį parką.

Vaikai susipažino su didžiausiu Dzūkijos ežeru Dusia, gėrėjosi gulbėmis, nuo lieptelio stebėjo, kaip plaukioja begalė mažų žuvyčių, turėjo galimybę užlipti ant plausto, pasisupti ten įrengtomis sūpynėmis ir paklausyti gido pasakojimo apie parko gyvūniją. Po to apsilankė muziejuje, kur aplinką stebėjo pro žiūronus, domėjosi inovatyviai įrengtais muziejaus eksponatais ir žaidimais. Gidas vaikus pakvietė pasivaikščioti pažintiniu taku. Čia supažindino su parko augmenija: medžiais, krūmais, žoliniais augalais. Vaikai galėjo paragauti gervuogių, putinų, kadagio uogų. O koks džiaugsmas buvo, kai miške rado ir grybų. Užlipę į apžvalgos bokštą visi dar kartą apžvelgė nuostabias Metelių regioninio parko apylinkes ir baigė savo rudeninę kelionę.

Tai buvo puiki pasaulio pažinimo pamoka gamtoje, kurios metu vidzgiriečiai daug išgirdo, pamatė ir dar daugiau patyrė. Todėl vaikai, tėvai ir pedagogės labai džiaugiasi ir dėkoja Alytaus miesto savivaldybei už programos finansavimą.

Danguolė Aleksandravičienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Comments are closed.
Skip to content