Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kalėdų naktį tylią

Alytaus Vidzgirio progimnazijos pradinių klasių mokytojos Danguolė Aleksandravičienė ir Diana Marculevičė organizavo pradinio ugdymo mokiniams respublikinį nuotolinį langų puošimo konkursą ,,Kalėdų naktį tylią“, kurio tikslas – nuosekliai ir patraukliai ugdyti mokinių meninės raiškos gebėjimus ir estetinę nuovoką, gamtosauginį mąstymą, sudaryti sąlygas kūrybinėms galioms plėtotis. Kadangi mokykla yra gamtosauginė, svarbiausias konkurso uždavinys – naudojant aplinkai draugiškas medžiagas, nors vieną lango puošimo elementą pagaminti iš antrinių žaliavų.

Konkurse dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo įstaigų pradinių klasių mokiniai. Dalyviai buvo skirstomi į keturias amžiaus grupes: 1 grupė – 1 klasių mokiniai, 2 grupė- 2 klasių mokiniai, 3 grupė – 3 klasių mokiniai, 4 grupė – 4 klasių mokiniai.

Organizatorės džiaugiasi, kad sulaukė daug kūrybinių langų puošimo darbų iš visos šalies. Visi dalyviai įvykdė konkurso sąlygas. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais. Nugalėtojų ir nominantų darbus galima pamatyti paspaudus nuorodą: 

Danguolė Aleksandravičienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Diana Marculevičė,

vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Comments are closed.
Skip to content