Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Kur keliauja rudeniniai lapai?

Ruduo nuostabus metų laikas, tik reikia mokėti juo džiaugtis. Naktimis ruduo jau pažeria šalnų, o dienomis nepašykšti lietaus, tačiau jis parodo ir visą jau greitai žiemos miegu užmigsiančios gamtos grožį. O kad gamta džiugintų širdį pavasarį, reikia padėti jai pasiruošti, prisiminti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, kurti gamtai palankų gyvenimo būdą bei vartotojų draugiškumą aplinkai, kuriant tvarias mokyklos erdves. Todėl spalio 27dieną vidzgiriečiai nusprendė skirti pasaulinei veiksmo ir socialinės veiklai „Kur keliauja rudeniniai lapai?“. Mokyklos mažiausieji sodino prie mokyklos krokus, kurie savo žiedais džiugins ir praneš apie atėjusį pavasarį.

Vyresnieji mokiniai darbavosi mokyklos teritorijoje grėbdami ir tvarkydami mokyklos sodą, vidinį kiemą, kitas mokyklos aplinkos teritorijas. Mokiniai noriai dirbo, padėjo vieni kitiems, suprato, kad kokia stipri vienybės jėga ir kiek kartu dirbdami gali padaryti.

Vėliau ėmėsi mokiniai kūrybinių veiklų-piešė piešinius, gamino įvairius darbelius, kūrė kompozicijas bei mozaikas, naudodami gamtines medžiagas, antrines žaliavas. Šiais darbais papuoš mokyklos erdves.

Ši diena sutelkė visus bendram darbui , vieningai veiklai, dovanojo daug gerų emocijų.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Klimavičienė

Comments are closed.
Skip to content