Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kur iškeliauja rudeniniai lapai

Nors už lango bolavo tirštas rūkas ir vėsuma žnaibė rankas ir skruostus, tačiau Vidzgirio progimnazijos bendruomenė spalio 31 ąją dalyvavo tradicija tapusioje Pasaulinėje veiksmo ir socialinės veiklos dienoje „Kur iškeliauja rudeniniai lapai?“.

Šia dieną skyrėme dėmesio aplinkosauginiam švietimui kaip darnaus vystymosi sudedamajai daliai, stengėmės perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, įgūdžius mokyklos bendruomenei, formavome palankų aplinkai gyvenimo būdą ir aplinkosaugos vertybių nuostatas, akcentuojant vartotojiškumo pasekmes ir alternatyvas, teikiant prioritetus atliekų mažinimui, vengimui, daiktų pakartotiniam naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.

Rytą pradėjome nuo mokyklos aplinkos švarinimo, lapų grėbimo ir šiukšlių rinkimo. Bendras darbas garantavo, kad užduotis bus atlikta gerai, greitai ir atsakingai. Mokiniai noriai dirbo, padėjo vieni kitiems, suprato, kad kokia stipri vienybės jėga.  Padirbėję – pajudėję mokiniai ėmėsi kūrybinės veiklos, dekoravo, kūrė įdomias, meniškas šiukšlines atliekų rūšiavimui. Įdomiai ir išradingai paruošti darbai eksponuojami mokyklos I aukšto fojė. Kai atlikome pačius svarbiausius darbus, atėjo eilė ir linksmybėms. Klasių mokiniai ruošėsi Helovino paradui – persirengė kostiumais, vieni kitiems kūrė grimą ir kostiumų detales, nustebindami vieni kitus. Pasipuošę visi susitikome aktų salėje persirengėlių parade bei Šmėklų ir velnių diskotekoje. Visos klasės buvo apdovanotos diplomais, o ypač išsiskyrusios iš kitų dar gavo ir saldžiųjų dovanų.

Ši diena sutelkė progimnazijos narius bendram darbui, vieningai veiklai, dovanojo daug gerų emocijų.

Kristina Klimavičienė,

vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja

Comments are closed.
Skip to content