Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kūrybai ir bendradarbiavimui nuotolinis mokymas – ne kliūtis

Vasario 2 dieną 8a klasėje vyko nuotolinė integruota rusų (užsienio) ir dailės pamoka tema „Kviečiame į gimtadienį“. Pamokos metu buvo skatinamas mokinių  kūrybiškumas, bendradarbiavimas, ugdoma rusų kalbos raiška. Pamoką vedė rusų kalbos mokytoja Vida Sorokienė bei dailės mokytoja  Ramunė Aliukonienė.

Pamokoje pristatydami namuose parengtą savo gimtadienio pasiruošimo planą, dalyvaudami pokalbyje apie  prieššventinių darbų pasidalijimą su namiškiais, analizuodami pateiktus kvietimų pavyzdžius, mokiniai  mokėsi rusų kalba  pakviesti draugus į savo mėgstamiausią šventę – gimtadienį, užrašyti kvietimo tekstą į iš anksto dailės pamokos metu sukurtą bei meniškai apipavidalintą kvietimą.

Mokiniams priimtinos  vaidybinio žaidimo, individualaus darbo, darbo porose formos padėjo tarsi nejučiomis įsiminti tai, ką būtų tekę ilgai mokytis iš vadovėlio. Darbą paįvairino, nuotaiką kėlė muzikinis intarpas – smagi linksma dainelė gimtadienio tema. Į mokymosi, kūrybos, bendradarbiavimo procesus įsitraukę aštuntokai pamokos pabaigoje įsivertino savo veiklą, išsakė savo mintis, o pamokoje sukurtus jų kvietimus galime pamatyti progimnazijos tinklapio puslapyje.

                                                                 Vida Sorokienė,

rusų kalbos mokytoja metodininkė

                                                                  Ramunė Aliukonienė,

dailės mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kontaktai
  • Kaštonų g. 3, LT - 63316 Alytus
  • 8 315 73 739
  • rastine@vidzgiris.lt
Skip to content