Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Mažieji pasveikino savo mamytes

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas, reikalingas. Šį stiprų jausmą galima patirti, kai apkabina mamos rankos. Suprasdami mamos meilę kaip vertybę, gegužės 2 dieną į Alytaus Vidzgirio  mokyklą, lydimi švelnių muzikos garsų, rinkosi priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų, 1–4 ir 6c klasių mokinių mamos į šventę „Mamos suknelė“, skirtą Motinos dienai paminėti.

Mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis švelniais ir jaudinančiais žodžiais pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė pasižiūrėti mokinių koncertą, kurį parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Lilija Vildienė, mokytoja Ligita Tribandienė ir vyresnioji muzikos mokytoja Audronė Klimavičienė. Joms talkino šokių mokytoja Agnė Staškevičė, pradinių klasių mokytojos, mokinių tėveliai bei 8a klasės mokinys Mikas Motūza. Šventę vedė 2a klasės mokinė Gabija Miklaševičiūtė su savo mama Indre Kubiliūte.

Salė buvo pilna žiūrovų. Visiems buvo įdomu paklausyti dar negirdėtų dainelių, pamatyti naujus šokius, o taip pat stebėti žaismingai pasipuošusius šventės dalyvius.

  Šventę vainikavo  dalyvių bendra daina ir gėlės mamoms, Aktyvių mamų klubo narių padėkos žodžiai ir dovanėlės visoms mokytojoms. Po šventės visi vaišinosi  mokyklos direktoriaus keptu šakočiu, diskutavo, bendravo, šypsojosi.

                                                               Lilija Vildienė,  pradinių klasių mokytoja metodininkė

                                                               Ligita Tribandienė, pradinių klasių mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content