Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Netradicinė gamtos pamoka

Birželio mėn. 8 dieną penktose klasėse vyko integruota gamtos ir žmogaus bei fizikos pamoka  „Elektra. Elektros grandinės“. Pamoką vedė geografijos mokytoja Loreta Žvirblienė ir fizikos mokytoja Birutė Rakauskienė.

 Susitikimo pradžioje geografijos mokytoja supažindino penktokus su pamokos tikslais ir uždaviniais.  Fizikos mokytoja diskutavo su mokiniais, kas jiems jau yra žinoma apie elektrą. Mikas pasidalijo  įspūdžiais apie elektros grandinės jungimą. Vaikai buvo supažindinti su elektros svarba ir išgirdo, kaip reikia saugiai elgtis su elektros prietaisais. Po to penktokai žiūrėjo filmuką, iš kurio sužinojo, kaip įelektrinti kūnai veikia vienas kitą, kas yra elektros srovė, kaip sujungti elektros grandinę. Vaikams buvo suteikta galimybė ir patiems sukonstruoti elektros grandines. Fizikos mokytoja mokė, kokias reikia paimti priemones, kaip sujungti, kad grandine tekėtų srovė.

 Džiaugiamės, kad mokiniai pamokoje buvo aktyvūs, noriai dirbo. Penktokai, apibendrindami pamoką, sakė supratę, kad fizikos pamokos bus įdomios, bet tuo pačiu ir sudėtingos.

                                                                                                            Loreta Žvirblienė,

                                                                                                            vyresnioji geografijos mokytoja

Comments are closed.
Skip to content