Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Netradicinė mokslo metų pabaigos šventė

Nuo sausio 1 d. Vidzgirio progimnazijos pradinių klasių mokytojos su mokiniais dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte ,,Anzelmui Matučiui – 100“. Tai buvo literatūrinis projektas, kuriantis edukacinį vaikų literatūros autoriaus Anzelmo Matučio kūrybos pažinimą. Projekto veiklas užbaigėme mokslo metų pabaigos švente ,,Pasitikim vasarą A. Matučio kieme“.

Birželio 7-8 dienomis mokyklos pradinukai sugužėjo į svečius pas Anzelmą Matutį. Veiklos prasidėjo edukacijomis kieme. Vaikai, pasiskirstę grupėmis, gavo užduotis: ,,Sudėliok eilėraštį“, ,,Mes – A. Matučio sodo tyrinėtojai“, ,,Piešiame A. Matučio kiemo augalus“, ,,Statome A. Matučio drevę“. Atlikę užduotis susėdo po obelimi klausytis draugų skaitomų poeto eilėraščių. Kiekvienas mokinys, deklamavęs eilėraštį, buvo apdovanotas muziejaus darbuotojų įsteigtais prizais. Savo jėgas mokiniai išbandė žaisdami senovinius žaidimus ,,Muštukas“ ir ,,Ridenimas“.

Į svečius pas A. Matutį atvyko ir progimnazijos direktorius Artūras Čiurlionis. Jis pasidžiaugė, kad mokyklos pradinukai yra aktyvūs, žingeidūs, kūrybingi, darbštūs, ir už labai gerą mokymąsi bei pavyzdingą elgesį įteikė mokiniams padėkas.

Progimnazijos direktorius Artūras Čiurlionis, pradinių klasių mokytojos ir mokiniai dėkoja Alytaus kraštotyros muziejaus laikinai einančiai direktorės pareigas Indrei Kronkaitienei, muziejininkėms Ramutei Trubilienei ir Rugilei Švirinaitei už padovanotą nuostabią mokslo metų pabaigos šventę.

Danguolė Aleksandravičienė,

Diana Marculevičė,

pradinių klasių mokytojos metodininkės

Comments are closed.
Skip to content