Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Penktokų pamokos su STEAM

Birželio 5 dieną Vidzgirio mokyklos 5a ir 5b klasių mokiniai praleido netradiciškai. Penktokai svečiavosi Alytaus kolegijos atviros prieigos centro maisto inžinerijos, fizikos bei chemijos ir biologijos STEAM laboratorijose.

Atėjusius penktokus pasitiko dėstytoja Dalia, kuri daliai penktokų pravedė užsiėmimą „Tirpalų rūgštingumo nustatymas indikatoriais ir jutikliais“. Mokiniai matavo, svėrė, kaitino, analizavo, diskutavo ir atliko daug įvairių cheminių reakcijų.

Antra penktokų grupė dalyvavo veikloje „Statau šiltą namą“, kurią pravedė dėstytoja Birutė. Mokiniai braižė, karpė, klijavo, matavo, lipdė, kol iš antrinių žaliavų pastatė tvirtus namus, kuriuos vėliau dekoravo.

Kiti penktokai dalyvavo užsiėmime „Šokolado meistrai“ su dėstytoja Marijona, kuri papasakojo apie šokoladą, jo atsiradimo istoriją, gaminimo ypatumus ir kurioje šalyje suvalgoma daugiausiai šokolado gaminių.

Vaikai kūrė dekoracijas iš šokolado ir gamino šokoladinius saldainius su braškių skonio įdaru. O kol saldainiai stingo šaldytuve, penktokai sukūrė šokolado receptą, pagal kurį vėliau taip pat pagamino traškius šokoladinius saldainius. Nutarę, kad tai buvo pati geriausia šokoladinė diena, vaikai grįžo namo.

Dėkojame STEAM laboratorijų dėstytojoms už šiltą priėmimą ir geras emocijas!

Judita Kašėtienė,

anglų kalbos mokytoja metodininkė,

5a klasės auklėtoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content