Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pradinukai matavosi senolių klumpes

Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmeniui ir visuomenei reikšmingų asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka. Todėl labai svarbu įdomiai, tinkamai organizuoti pažintines veiklas.

Birželio 3 dieną 4a klasės mokiniai su savo mokytoja Laima Kivariene keliavo senolių takais Lietuvos buities muziejuje Rumšiškėse. Mokiniai matavosi protėvių nešiotas klumpes, susipažino ir išbandė įvairius buities įrankius. Vaikai apsilankė to laikmečio mokykloje, kur vietoj sąsiuvinių mokytiniai turėdavo lenteles, o daraktorius diktuodavo, ką reikia rašyti.

Kitaip ,,tėvų klumpes“ matuotis  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, pirmokams, antrokams ir trečiokams  padėjo mokytojos Vaida Mickevičienė, Danguolė Aleksandravičienė, Diana Marculevičė, Marijona Markevičienė, Lilija Vildienė. Pradinukai susipažino su kino operatoriaus, aktoriaus, režisieriaus profesijomis ir apsilankė miesto kino teatre. Ten mažieji žiūrėjo kino filmą ,,Rėja ir paskutinysis drakonas“. Išrinkę savo mėgstamiausią personažą, dailės pamokoje jį nupiešė.

Labai svarbu organizuoti vaikams aktyvias profesijų ir karjeros pažinimo veiklas, kad jie galėtų tobulinti savo pažintines kompetencijas ir smagiai praleistų laiką su draugais.

                                                                                               Lilija Vildienė,

                                                                                               pradinių klasių mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content