Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Respublikinis laimėjimas geografijos žinių konkurse

Sausio 28 dieną Lietuvos geografijos mokytojų asociacija kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2023 organizavo aštuntąjį nacionalinį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Renginys vvko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo 6b klasės mokiniai Valdemaras Raštikis ir Ignas Račkauskas bei 8a klasės mokiniai Ugnė Ardzevičiūtė ir Erikas Bencevičius. Mokinius konkursui ruošė geografijos mokytojos Marytė Narmontienė ir Loreta Žvirblienė.

Konkurso dalykinis turinys apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, pateikiant jį patrauklia vaizdų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus. Mokiniai konkurso metu turėjo atsakyti į 30 klausimų. Po konkurso moksleiviai ir mokytojai apsilankė ADVENTUR parodoje, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai. Visi konkurso dalyviai turėjo galimybę dalyvauti geografijos pamokoje „Sachara – didžiausia karštoji dykuma Žemėje“.

Norime pasidžiaugti visų mokinių pasiekimais, bet ypatingai dėkojame aštuntokui Erikui Bencevičiui, nes jis iš įvairių Lietuvos mokyklų 500 dalyvių užėmė antrąją vietą respublikoje. Mokinys buvo apdovanotas antrojo laipsnio sidabro medaliu ir konkurso rėmėjų vertingomis dovanomis. Džiaugiamės, sveikiname ir linkime naujų, gražių pergalių geografiniuose labirintuose!

Loreta Žvirblienė,

vyresnioji geografijos mokytoja

Marytė Narmontienė,

vyresnioji geografijos mokytoja

Comments are closed.
Kontaktai
  • Kaštonų g. 3, LT - 63316 Alytus
  • 8 315 73 739
  • rastine@vidzgiris.lt
Skip to content