Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Spalio 23-iosios iššūkiai

Spalio 23 dieną Alytaus Vidzgirio progimnazijoje vyko karjeros ugdymo – pažintinės veiklos diena be pamokų. Ši diena mums parodė, kokie mes žingeidūs, gabūs ir kiek daug sužinojome. Į mokyklą buvo pakviesta žinoma Lietuvos operos solistė ir festivalių organizatorė Sigutė Trimakaitė, žurnalistė, fotografė, sveikos gyvensenos propaguotoja, Alytaus sveikuolių klubo ,,Ryžtas“ vadovė Jūratė Marčiulaitienė . Viešnios pasakojo apie savo veiklas, pravedė mokiniams įdomius užsiėmimus.

Pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis piešė savo būsimas profesijas.

5b klasės mokiniai, susėdę prie arbatos puodelio, kalbėjosi apie savo artimųjų profesijas ir savo svajonių darbą. Tuo tarpu 5a klasės mokiniai pasiskirstė komandomis ir dalyvavo viktorinoje ,,Profesijos“. Mokiniai turėjo pagal užuominas atspėti profesijas, išrinkti pavojingiausią profesiją, prisiminti literatūros kūrinius, kuriuose minimos įvairios profesijos, bei atlikti kitas užduotis. Azarto tikrai netrūko! Nugalėjo komanda ,,Macarena“, todėl renginį vainikavo bendras šokis ,,Macarena“.

Karjeros dienų renginiai persikėlė ir už progimnazijos ribų. 6a klasės mokiniai lankėsi Alytaus miesto Vidzgirio bendruomenės centre, kuriame vykdė įvairias veiklas, susijusias su karjeros ugdymu. 7a ir 8a klasių mokiniai, auklėtojos ir lydintis mokytojas dalyvavo įdomiame edukaciniame užsiėmime „Lietuvos kultūrinis paveldas“ , kuris vyko Radžiūnų kaime.

Dėkoju visoms klasių auklėtojoms ir mokytojams už pagalbą vykdant šios dienos veiklas. Linkiu gražių rudens moksleivių atostogų ir lengvo nuotolinio mokymo.

                                                                                                Marytė Narmontienė,

                                                                                                 profesijos patarėja

Comments are closed.
Skip to content