Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Šventinė rudeninė mokytojų diena

Įkvėpkite…

Iškvėpkite…

Atsipalaiduokite…

Kitaip nebus!

Tokiais žodžiais spalio 5-osios rytą mokytojus pasitiko šeštokai. Jie ne tik linkėjo atsipalaiduoti, bet ir įteikė sąrašą įsakymų, kurių mokytojai privalo šią dieną laikytis, bei pasiūlė išsirinkti saldainiuką su palinkėjimu.

Mokyklos direktorius laikinai savo kėdę užleido mokiniui Emiliui Tamulioniui, o aštuntokai tapo pradinukų mokytojais.

Progimnazija sulaukė ir garbingo svečio, buvusio mokinio, už bendrąjį ugdymą šalyje atsakingo ministrės Jurgitos Šiugždinienės pavaduotojo Ramūno Skaudžiaus. Viceministras džiaugėsi sugrįžęs į mokyklą, prisiminė čia praleistus metus ir ypatingai dėkojo buvusiai savo choreografijos mokytojai, šokių kolektyvo vadovei Marijonai Markevičienei.

„Buvo gera bent trumpai susitikti. Mokytojo dienos proga noriu kiekvienam palinkėti turėti savo Mokytoją iš didžiosios M.“, – linkėjo buvęs mokyklos auklėtinis.

Viceministras kartu su mokyklos direktoriumi Artūru Čiurlioniu progimnazijos mokytojoms Dianai Marciulevičei ir Editai Surdokienei įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero Nerijaus Cesiulio padėkas, o mokytojams Petrui Karčiauskui, Juditai Kašėtienei, Marytei Narmontienei, Vaidai Mickevičienei –  Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno padėkos raštus.

Direktorius Artūras Čiurlionis svečiui įteikė vardinę dovanėlę – firminį savo keptą „Čiurlionio šakotį“.

Pasibaigus pamokoms šeštokai visus mokytojus pakvietė į popietę „Ruduo… Krenta lapai auksiniai…“. Popietės metu skambėjo šeštoko Miko daina. Savo šokiais džiugino ketvirtokai ir šeštokės Viltė, Kamilė, Aušra bei Greta. Visus pradžiugino antrokų daina ir šmaikštūs pirmokų linkėjimai, nuostabus penktokės Gretos grojimas kanklėmis ir penktoko Eimanto akordeono garsai, septintokių Dainoros ir Ugnės bei renginio vedėjų Gabrielės ir Viktorijos nuoširdūs žodžiai.

Tačiau mokytojai ne tik klausėsi muzikinių sveikinimų, bet dalyvavo ir rudeninėje viktorinoje. Jų laukė įvairios rudeninės užduotys. Mokytojai jas visas labai sėkmingai, drąsiai ir šmaikštaudami įveikė. Renginio pabaigoje dėkodami mokytojams mokiniai įteikė jiems gėlių ir saldžių, bet pilnų vitaminų dovanėlių.

Būkite pasveikinti, mieli mokytojai!

Telydi Jus meilė ir laimė.

Telydi Jus svajonė ir viltis.

Telydi Jus ieškojimai ir atradimai.

Telydi Jus sėkmė.

Edita Surdokienė,

matematikos ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content