Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Tarptautinės raštingumo dienos paminėjimas

Ar žinote, kad rugsėjo 8-oji yra Tarptautinė raštingumo diena? Ji švenčiama UNESCO iniciatyva, minint ir pagerbiant tuos, kurie atnešė pasauliui raštingumą ir visus mokytojus, kurie dabar moko kitus. Raštingu vadinamas žmogus, mokantis rašyti ir skaityti, gebėti rišliai bendrauti, skaičiuoti. Be to, kalbininkai pasakytų, kad raštingas žmogus šiame skaitmeniniame amžiuje turi sugebėti taisyklingai rašyti ir kalbėti.

Tarptautinę raštingumo dieną paminėjome ir Vidzgirio progimnazijoje. Lietuvių kalbos mokytojos Dangerūta Jakniūnienė ir Milda Vilkelytė 5-8 klasėse bei anglų kalbos mokytoja Judita Kašėtienė 5-6 klasėse organizavo diktanto rašymo konkursą. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti lietuvių kalbos ir anglų kalbos žinias.

Po konkurso paaiškėjo raštingiausi mūsų mokyklos mokiniai. I vietą lietuvių kalbos diktanto rašymo konkurse užėmė 5a klasės mokinė Laura Bartkutė, II vietą pasidalijo 5a klasės mokinys Mikas Motuza ir 5b klasės mokinė Deimantė Prieskienytė, o III vieta skirta 5b klasės mokinei Viktorijai Jasinskaitei. Diktanto anglų kalba rašymo konkurso laimėtojai: 6a klasės mokinys Erikas Bencevičius (I vieta), Deimantas Žarys iš 5a klasės (II vieta), Viltė Butrimovičiūtė iš 5a klasės ir 5b klasės mokinė Mingailė Juozulynaitė (III vieta). Nugalėtojai buvo apdovanoti l. e.  mokyklos direktoriaus pareigas Neringos Babijonienės padėkomis.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime mokiniams sėkmės kituose konkursuose!

                                                           Milda Vilkelytė,                                                            lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  

  

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kontaktai
  • Kaštonų g. 3, LT - 63316 Alytus
  • 8 315 73 739
  • rastine@vidzgiris.lt
Skip to content