Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Tarptautinis eTwinning projektas „Parodyk savo šalies gražiausias vietas“

Balandžio-birželio mėnesiais 7 klasių mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos J. Kašėtienės dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Show me the most beautiful places in your coutry“    ( lietuviškai „Parodyk savo šalies gražiausias vietas“ ).

Projekte dalyvauja 12-15 metų mokiniai iš Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Vokietijos, Turkijos, Lietuvos bei Bosnijos ir Hercogovinos.

Kadangi pandemijos metu negalima keliauti mokinių grupėms, projekto tikslas buvo pakeliauti virtualiai, t.y. pristatyti projekto šalims partnerėms gražiausias lankytinas savo miesto bei šalies vietas.

Mokiniai kūrė ir rinko gražiausią projekto logotipą, pristatinėjo prezentacijas apie savo miestą ir šalį bei dalyvavo Kahoot viktorinoje, kur pasitikrino ką projekto metu sužinojo apie kiekvienos šalies dalyvės nacionalinius tautinius simbolius bei labiausiai turistų lankomas vietas.

Mokiniai aktyviai dalyvavo net 3 eTwinning platformoje suorganizuotuose nuotoliniuose susitikimuose , kur galėjo pasikalbėti „gyvai“ su savo bendraamžiais iš kitų šalių.

                                                                                                                       Judita Kašėtienė,

                                                                                            vyresnioji anglų kalbos mokytoja

Comments are closed.
Skip to content