Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Ugdymo karjerai veiklinimo informacinis, pažintinis vizitas ketvirtokams

Vidzgirio progimnazijos 4 a klasės mokiniai su mokytoja Lilija Vildiene vyko į ugdymo karjerai informacinį, pažintinį veiklinimo vizitą, aplankė Alytaus Profesinio rengimo centrą. Mokiniai buvo supažindinti su barmeno profesija. Vaikai apžiūrėjo įvairiausius įrankius kokteiliams ruošti, išmoko patys pasigaminti gaivių sulčių ir pieno kokteilių. Ketvirtokai su malonumu ragavo savo pagamintus kokteilius.

Profesinis mokinių veiklinimas turi visokeriopą naudą, nes mokiniai, būdami skirtingose darbo aplinkose ir atlikdami tam tikras iš anksto suplanuotas užduotis ugdosi specifines kompetencijas.

Susitikimo metu mokiniams buvo sudarytos galimybės arčiau pabendrauti su barmeno profesijos atstovu, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, gauti išsamią informaciją apie profesijos ypatumus, reikalavimus, profesijos įgijimo būdus ir kelius, jų perspektyvas. Tokie susitikimai padeda mokiniams suprasti savęs pažinimo svarbą renkantis būsimą profesiją, pagilinti žinias apie profesijų įvairovę ir darbo/verslo/mokslo pasaulį. Mokiniai skatinami apmąstyti savo profesinį pasirinkimą, ugdoma jų karjeros galimybių pažinimo kompetencija bei tobulinama kintančio darbo pasaulio pažinimo kompetencija.

Karjeros specialistė

Virginija Venčkauskaitė

Comments are closed.
Skip to content