Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Žalingi įpročiai: narkotikai, alkoholis, rūkymas

Birželio 7 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos, anglų kalbos ir sveikatos ugdymo pamokoje „Žalingi įpročiai: narkotikai, alkoholis, rūkymas“. Pamoką vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Raimonda Radzevičienė bei biologijos ir anglų kalbos mokytoja Judita Kašėtienė.

Aštuntokai diskutavo apie alkoholio, energetinių gėrimų, elektroninių cigarečių, narkotinių medžiagų vartojimo žalą, aptarė, kas yra aktyvus bei pasyvus rūkymas. Pamokoje diskutavome apie šių žalingų įpročių priežastis, trumpalaikes ir ilgalaikes pasekmes organizmui, kaip atpažinti „užkietėjusį“ rūkalių ar narkomaną, bei ką daryti, jeigu tavo artimą žmogų/draugą, kuris vartoja svaigalus ištiko nelaimė, ir jam reikia pagalbos.

Aštuntokai taip pat sužinojo, kad Lietuvos įstatymai draudžia nepilnamečiams pirkti, vartoti energetinius gėrimus dėl juose esančio didelio kofeino kiekio, kas gali sukelti mirtiną širdies smūgį ar užkimšti kraujagysles. Paaugliams taip pat draudžiama pirkti ir vartoti elektronines cigaretes.

Judita Kašėtienė,

vyresnioji anglų kalbos ir biologijos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Skip to content