Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Žiema, žiema , bėk iš kiemo!

Šiandien Alytaus Vidzgirio mokykloje nuo pat ankstyvo ryto siautė Užgavėnių persirengėliai: gražuolės būrėjos būrė sėkmę, sveikatą tikrino ir vaistais nuo visų ligų gydė daktarai, valstiečiai ir ūkininkai dalijo blynus ir saldainius, išdykę velniai triukšmavo daužydami puodus, samčius ir keptuves, o pasiutėlės raganos kvietė visus šokti.

Išdaliję visus atsineštus blynus, persirengėliai pasileido po klases kaulydami vaišių iš mokyklos mokytojų ir mokinių ir kviesdami vyti žiemą!

Po trijų pamokų linksmybės persikėlė į mokyklos kiemelį, kur jau rinkosi PUG, 1-5 ir 6c klasių mokiniai kartu su savo mokytojais ir darželių „Linelis“ bei „Du gaideliai“ bendruomenėmis. Čia jau laukė pradinių klasių mokytoja Marijona Markevičienė, kuri pasikaišiusi sijoną energingai kvietė vyti žiemą. Visi šokome linksmus liaudies ratelius, žaidėme įvairius žaidimus, stebėjome, kaip po įnirtingos kovos, pasiėmęs savo maišą su lašiniais ir dešromis, spruko Lašininis, o vėliau visi kartu išlydėjome Morę – piktųjų žiemos jėgų simbolį – į šiaurę, kad greičiau žiema išvyktų ir pavasaris ateitų!

Mokyklos I a. fojė esančiame TV ekrane buvo galima pasižiūrėti lietuvių kalbos mokytojos Mildos Vilkelytės paruoštas skaidres apie Užgavėnių papročius ir pasigrožėti pradinių klasių mokinių sukurtomis Užgavėnių kaukėmis.

Judita Kašėtienė,

5a klasės auklėtoja

Comments are closed.
Skip to content