Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Išvyka į Birštoną

Pavasarį 1b klasės mokinė Viltė Lučinskaitė dalyvavo konkurse ,,Kur dainų namai“ (ruošė muzikos mokytoja Audronė Klimavičienė) ir laimėjo visai klasei nemokamą edukaciją Birštono muziejuje.

Penktadienį 1b klasės mokiniai su mokytojomis ir mamytėmis išvyko į ekskursiją į Birštoną. Birštono muziejuje pirmokai dalyvavo edukacijoje ,,Įmink paslaptį ir surask lobį“. Edukacijos metu mokiniai, susiskirstę į komandas, tapo detektyvais ir keliavo po muziejų įveikdami užduotis ir įmindami mįsles. Įvykdę visas užduotis vaikai surado patį didžiausią muziejuje saugomą lobį.

Maloniai nustebinti muziejaus lobio pirmokai vyko į edukaciją „Sebastianas Kneipas: sveikatos filosofija ir praktika“. Šios edukacijos metu mokiniai sužinojo, kas buvo Sebastianas Kneipas,  susipažino su Sebastiano Kneipo sveikatos praktika, vaikščiojo Kneipo taku, ragavo mineralinį vandenį ir Kneipo arbatą, pasigamino vonios burbulus. Net ir netikėtai edukacijos metu nušniokštęs lietus nesugadino vaikų nuotaikos – namo grįžo linksmi ir kupini įspūdžių.

Diana Marculevičė,

vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Comments are closed.
Skip to content