Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Mokslo ir žinių dienos šventė Vidzgirio progimnazijoje

Kartu su rudenėjančia gamta, jau auksinėmis spalvomis pasipuošusiais medžių lapais  atskubėjo ir rugsėjis. Rugsėjo 1-oji − Mokslo ir žinių diena. Mokiniai grįžo į klases gan sudėtingomis aplinkybėmis, bet pasiruošę naujiems mokslo metams. Džiaugiamės, kad ateinančius mokslo metus pradėjome susitikdami vieni su kitais po turiningai praleistų vasaros atostogų.

Mokslo metų pradžios šventę Alytaus Vidzgirio progimnazijoje suorganizavo aštuntokai, padedami savo auklėtojų Marytės Narmontienės ir Rasos Alijevienės.

Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu. Rugsėjo 1-osios šventės proga kalbėjo progimnazijos direktorius Artūras Čiurlionis, kuris labai nuoširdžiai visiems linkėjo būti supratingiems, tolerantiškiems ir vieningiems. Su Mokslo ir žinių diena visus šventės dalyvius pasveikino atvykę svečiai: buvęs Alytaus Vidzgirio progimnazijos direktorius, o dabar Alytaus miesto tarybos narys Valdas Račkauskas, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Giedrius Griškevičius, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus  specialistė Vida Daukšienė. Svečiai pasveikino šventės dalyvius Mokslo ir žinių dienos proga bei pasidžiaugė atsinaujinusia progimnazija, gražiomis ir patraukliomis mokyklos erdvėmis. Visus pradžiugino 2 klasės mokinės Viltės ir šeštoko Miko atliekamos dainos. Maloniai nustebino 8b klasės mokinio Tado atliekamas muzikinis kūrinys akordeonu. Šventės proga sveikinimo žodį tarė pirmokų mokytoja Vaida Mickevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Babijonienė. Jos palinkėjo visiems mokiniams, ypač patiems  mažiausiems, drąsiai keliauti po Mokslo ir žinių šalį. Vyriausi mokyklos mokiniai, mūsų aštuntokai, pasirūpino mažaisiais mokyklos bendruomenės nariais, iškilmingai palydėdami juos į šventę, o vėliau ir į klases, kur vaikų laukė jų mokytojos. Klasėse mokiniai dalyvavo šventinėse auklėtojų pamokose. Smagu buvo drauge pasidalyti prabėgusių atostogų įspūdžiais, aptarti būsimus darbus, palinkėti vieni kitiems sėkmingų, darbingų mokslo metų, tarpusavio supratimo.

Dar ilgai mokykloje netilo šventinis šurmulys. Tegul visiems šis ruduo būna naujų, o gal nenuveiktų darbų startas Mokslo ir žinių pasaulyje! Tikimės, kad jis bus sėkmingas.

                                                                                       Marytė Narmontienė,

                                                                                       8a klasės auklėtoja

Rasa Alijevienė,

8b klasės auklėtoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content