Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Šimtas dienelių jau mokyklėlėj…

Vasario 8 dieną suėjo lygiai 100 dienų, kai pirmokai mokosi mūsų mokykloje.

Ta proga pradinių klasių mokytojos Ligita Tribandienė ir mokytoja metodininkė Lilija Vildienė sukvietė pirmokus į šventę, kurios tikslas – su mokytojomis ir draugais pasidžiaugti įgytomis žiniomis bei kompetencijomis. Pirmokų mokytojos pakvietė vaikus aplankyti ,,ABC” karalystę, Skaičių šalį, Judriąją aikštelę, Atradimų kampelį, kur buvo parengta įvairių linksmų užduočių, žaidimų. Audronė Klimavičienė, vyresnioji muzikos mokytoja, išmokė vaikus dainelių, kurias jie padainavo apsilankę Menų akademijoje.

Šventės dalyviai atliko linksmąsias užduotis. Visi vaikai kartu išradingai parodė šimtą dienų kauptas žinias – už tai jie buvo apdovanoti Šimtadienio pažymėjimais, kuriuos įteikė mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Bautronienė. Šventės viešnia, 2 b klasės mokytoja Roberta Raudonienė, įteikė pirmokams atminimo dovanėles.

Po renginio visi vaišinosi įspūdingais pyragėliais.

Džiaugiamės, kad per šį laikotarpį pirmokai sėkmingai adaptavosi, susipažino su mokykloje vykdoma veikla, susirado naujų draugų, daug išmoko.

Viso ruošimosi renginiui metu jautėme aktyvų tėvelių palaikymą, o tai padėjo suburti 1a ir 1b klasių bendruomenę.

Lilija Vildienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Ligita Tribandienė,

pradinių klasių mokytoja

Comments are closed.
Skip to content