Kaštonų g. 3, LT-63316 Alytus

8 315 73 739

rastine@vidzgiris.lt

Minėjome tarptautinę Kaimynų dieną

Daugiau nei 10 metų gegužės pabaigoje visa Europa švenčia tarptautinę Kaimynų dieną, kurios tikslas − skatinti žmonių bendravimą ir solidarumą. Siekiama, kad žmonės geriau pažintų vieni kitus ar net susiburtų į mažą šventę. Jeigu nesidomėjote Kaimynų diena, tai paskaitykite ir pasižiūrėkite įamžintas akimirkas, kaip mūsų mokyklos penktokai paminėjo šią šventę.

2023 metų gegužės 25 dieną Alytaus Vidzgirio progimnazijos 5a ir 5b klasių mokiniai  lietuvių kalbos mokytojų Mildos Vilkelytės ir Kristinos Klimavičienės iniciatyva vyko į Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių, kur dalyvavo edukacinėje ir pažintinėje veikloje, skirtoje Kaimynų dienai paminėti. Atvykę į biblioteką, mokiniai apžiūrėjo bibliotekos erdves. Bibliotekininkė Daina Krukonienė supažindino mus su knygų fondais, papasakojo, kokias knygas mėgsta skaityti paaugliai.  

Renginio metu mokiniai atliko įvairias kūrybines užduotis, o 5a klasės mokiniai parodė savo meninę programėlę. Penktokai apdovanoti padėka už draugystę, nuoširdumą, dalyvavimą bibliotekos renginiuose, meilę knygoms ir užtai, kad yra patys šauniausi bibliotekos bičiuliai, kaimynai, bei atminimo dovanėlėmis. Vidzgiriečiai turiningai praleido laiką bibliotekoje ir pažadėjo, kad ir toliau bendraus su draugiškais kaimynais. Penktokams renginys labai patiko.

Dėkojame bibliotekos darbuotojai Dainai už edukacinę ir pažintinę veiklą, skirtą nuoširdžiai kaimynystei puoselėti. Džiaugiamės, kad galime organizuoti veiklas netradicinėje aplinkoje, taip ugdydami mokinių pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas, bendruomeniškumo gebėjimus.

Milda Vilkelytė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Comments are closed.
Skip to content